RussianEnglishUkraine
 • АЛЬФА ЕНЕРГО ГРУП

  Хто Ми?
  Компанія АЛЬФА ЕНЕРГО ГРУП являється вітчизняним виробником комплектних розподільчих пристроїв напругою до 35 кВ.
  Детальніше
  slide_1
 • Виробництво.Послуги.

  Наше підприємство надає повний спектр послуг із забезпечення систем енергопостачання.
  Більше інформації
  slide_2
 • Спец закази

  Наше підприємство виробляє не тільки серійну продукцію, а також за спеціальним замовленням клієнта використовуючи стандартні схеми або індивідуальні схеми замовника.
  Замовити
  slide_3
 • Додаткові послуги

  Оренда бурильної машини. Послуги електролаболаторії.
  Замовити Послугу
  slide_4
 • Проектування

  Проектування
  Компанія «Альфа Енерго Груп» здійснює проектування ЛЕП, робить всі необхідні розрахунки, що стосуються електричних і механічних навантажень. Проект ЛЕП включає в себе механічний розрахунок проводів і тросів за методом допустимих напружень і розрахунок ізоляторів і арматури за методом руйнівних навантажень. Обидва методи використовуються при розрахунках нормативних навантажень. Розрахунок опор і фундаментів ЛЕП проводиться за методом граничних станів. Обгрунтування застосовуваних методів розрахунку наводяться в проекті.
  Замовити проект
  slide_5
 • Звертайтесь до нас

  Ми завжди раді вислухати Вас і взяти до уваги всі Ваші побажання.
  Звернутись
  slide_6

"ГАРАНТ НАДІЙНОСТІ- ЗАПОРУКА УСПІХУ"


Нові доробки Альфа Енерго Груп

Сонячних електростанцій на Прикарпатті стає більше

Першу потужну сонячну електростанцію на Івано-Франківщині відкрили у травні 2013 року.  Компанія «Альфа Енерго Груп» взяла безпосередню участь у будівництві СЕС. Бригади підприємства здійснили монтаж КТП, прокладали кабельну лінію, технічно переобладнали закриту трансформаторну підстанцію. Робота електромонтажників ПП «Альфа Енерго Груп» отримала тоді високу оцінку зі сторони керівництва СЕС. І ось чергова участь підприємства у будівництві сонячної електростанції, цього разу у селі Радча Богородчанського райорну зводять другу чергу станції потужністю 16 МВт. Для цього об’єкту силами підприємства було виготовлено і змонтовано наступне обладнання:

- Блочно-модульний розподільчий пристрій 10 кВ. Корпус виконаний у вигляді моноблоку розміром 12х2,7 м., каркасного типу, утеплений мінеральною ватою та обшитий профнастилом. РП-10 кВ розділений на п’ять незалежних секцій для кожної з частин електростанції.  На кожній з них  на від ходячій лінії  встановлений вакуумний автоматичний вимикач.  Також у корпусі є окрема камера трансформатора власних потреб та приміщення  для зняття показників засобів обліку електричної  енергії.

- Розподільчі пристрої 0,4 кВ у кількості 16 шт., для комплектації  низьковольтного розподільчого пристрою бетонних трансформаторних підстанцій потужністю 1000-1250 кВА.  Дані пристрої виконані у формі компактних моноблоків та служать для сполучення  щитів збору потужності сонячної електростанції  та  низької сторони силового трансформатора.  Для захисту  та комутації  використані автоматичні вимикачі компанії АББ. 

Окрім монтажу власного обладнання, бригади компанїі «Альфа Енерго Груп»  здійснили встановлення та комплектацію обладнанням бетонних трансформаторних підстанцій виробництва  ТзОВ “Обербетон-Україна” м. Житомир.  Також здійснили встановлення кабельно-провідникової продукції  усієї високовольтної  частини сонячної електростанції.

 

РЕКОНСТРУКЦІЇ

Реконструкція системи електропостачання у місті Тисмениця.

РП-10, розподільчий пристрій 10 кВ призначений для розподілу, обліку, та захисту приєднань 10 кВ і  був виготовлений для реконструкції системи електропостачання у місті Тисмениця.

Розподільчий пристрій 10 кВ складається з наступних елементів:

корпус, виконаний у формі моноблока розміром 4х2.4х2.2 м.

- камери збірні одностороннього обслуговування типу КЗО-307 - 10 шт, для вводів, відхідних ліній, вимірювальних трансформаторів, трансформаторів власних потреб, секційних роз'єднувачів.

 

Схема пристрою передбачає двостороннє живлення  та чотири відхідні лінії, дві з яких укомплектовані вакуумними вимикачами VL-12P25С10 Корейської компанії LS.

Альфа Енерго Груп - це: виробництво єлектрообладнання, реклоузер, КТП, КТПМ, КТПММ, БМКТП, КСО, АВР, АВВ, ПСС-10, Вакуумний вимикач, електромонтажні роботи, проектування, послуги електролабораторії...

Більше інформації 

Наша компанія - це професіональна команда інженерно-технічного персоналу і електромонтажників . У нас працює 150 висококваліфікованих спеціалістів , котрі постійно ...

Детальніше 

Інфо

Залиште свою електронну адресу і ми обовязково звяжемося з вами